Enlaces recomendados

Servicios Municipais.

Arquivo Municipal de Redondela. http://www.depontevedra.es/?1,1270

Arquivo do Concello http://arquivoconcelloredondela.blogspot.com.es/

Bibliotecas de Redondela e Chapela. http://microsites.centromultimedia.net/microsite/redondela/redo_biblio/

Concello de Redondela. http://www.redondela-server.net/web/

Concellería de Participación Cidadá. http://microsites.centromultimedia.net/microsite/redondela/redo_participacion_cidada/

Concellería de Igualdade. http://microsites.centromultimedia.net/microsite/redondela/redo_muller/

Concellería de Servizos Sociais e Igualdade. http://microsites.centromultimedia.net/microsite/redondela/servizos_sociais/

Radio Redondela. http://www.radioredondela.com

Redondela Televisión.  http://www.redondelatv.com/

Servicio de Normalización Lingüística. servizonlredondela.blogaliza.org/

Turismo de Redondela. http://www.turismoredondela.net/

OMIX (Xuventude). http://www.xuventuderedondela.org/

 

Museos

Museo virtual Monte Penide Prehistórico http://montepenideprehistorico.com/index.html

Meirande. Museo da Batalla de Rande

 

Outros blogs.

Redondelan Express http://redondelanexpress.blogspot.com.es/

Son de Redondela             http://www.blogoteca.com/sonderedondela/

 

Redondela.Foto e vídeo.

      Arquivo Audiovisual do Concello de Redondela.                                                                http://www.arquivoaudiovisualderedondela.com/#!welcome/mainPage

Redondela TV. http://redondela.tv/

Canal 14. http://canal14television.com/es/

Redondela en O Peirao

Os vídeos de Xoan arco da vella

Construcción Ponte de Rande

Coas nosas mans. Pesca da ameixa en Cesantes.

Redondela en fotos

www.descubregalicia.com

http://antonio-cesantes-redondela.blogspot.com/

Webcam da CRTVG na praia de Cesantes.

 

Centros Culturais e asociación veciñais.

Asociación de vecinos de Cesantes http://asociaciondevecinosdecesantes.mex.tl/

Asociación Cultural de Chapela http://culturaldechapela.org/

C. C. R. Chapela  http://usuarios.multimania.es/ccrchapela/

A. D. C. Rande http://www.adc-rande.org/

 

Clubes deportivos

Arealonga F. S. arealongafschapela.com

Agrupación Deportiva Redondela. adredondela.blogspot.es

Asociación Deportiva C. A. R. http://www.asociaciondeportivacar.com/gl/

Centro Recreativo y Cultural de Redondela. Tenis de mesa. tmredondela.blogspot.com

Círculo Recreativo Cultural de Chapela. Billar. www.billarchapela.es.vg

Club Baloncesto Redondela http://cbredondela.blogspot

Club Naútico Redondela http://www.cnredondela.0catch.com/

Chapela C. F. www.chapelacf.com

C. D. Choco. http://www.cdchoco.es/

Enrique Salgueiro, ciclista http://elmundodemibici.blogspot.com/

Escola Ciclismo de Redondela http://escolaciclismoredondela.blogspot.com.es/

Futbol Sala Redondela http://redondelafs.hol.es/home/

Meigarco. meigarco.com

Redondela Escola de Futbol base.

S. A. R.  http://sarbalonman.blogspot.com.es/

Balonmán Chapela. http://www.balonmanchapela.com/

Racing Club Chapela. http://racingchapela.blogspot.com

Redonelite http://redonelite.es.tl/Home.htm

Redondela Futbol Base http://www.redondelafutbolbase.com/

 

Asociacións, colectivos e festivais.

Alén Nós http://alennos.org/

Andaina http://andainaredondela.wordpress.com/

Arde Rande http://arderande.org/

Arrastro Rock http://arrastrorock.wix.com/arrastrorock

Asociación de Empresarios de Redondela http://www.empresasredondela.com/

Asociación de Familiares y Amigos de Represaliados de la II República. http://www.afar2rep.org/memoria/redondela.htm

Centro Social a Formiga http://www.myspace.com/centrosocialaformiga

Cofradía de Pescadores de Redondela http://www.cofradiaredondela.org/

Comparsa do Tío Emilio http://romedo.wanadooadsl.net/

Comunidades de Montes de Redondela. www.orgaccmm.org

http://www.blogoteca.com/xentetitiriteira/

Daman. ONG que colabora con Senegal. www.orgdaman.org

Festival Internacional de Títeres de Redondela. http://www.festivaltiteresredondela.com/     

Lenda-Revista http://lenda.iespana.es/

Lixo Rock http://www.blogoteca.com/lixorock/

Millo Verde http://milloverde.blogaliza.org/

Obradoiro de Estudos Locais Fernando Monroy http://www.estudoslocais.org/

O Carballo das Cen Polas http://www.ocarballodascenpolas.com/

Organización Activista de Redondela http://oaredondela.blog.com/

Plataforma Cidadá Contra a Autovía - http://plataformaredondela.blogsome.com/

Plataforma Cidadá Non a Destrucción de Chan das Pipas-http://nonopoligono.blogspot.com/

Redondela en Curto http://www.redondelaencurto.com/

Terra Meiga http://www.terrameiga.net/ 

Tanxarina http://www.tanxarina.com/

 

Outras páxinas de Redondela.